İade Şartları

istanbuluniforma.com' dan sipariş verilerek alınmış olan ürünler kullanılmadığı ve orjinal ambalaj, etiket vs. zarar gelmediği takdirde, ücretsiz olarak başka bir numara, renk, desen veya tamamen başka bir ürünle değiştirilebilir. Bu işlem için websitesinde bulunan "Değiştirme ve İade Formu" tam olarak okunmalı, eksiksiz doldurulmalı, siparişi veren kullanıcı tarafından imzalanmalı, faturası ve ürün ile birlikte İlke İş Elbiseleri İstanbul Merkez adresine geri gönderilmelidir. Kullanıcıdan, değişim için  gönderilen gönderilerde kargo masrafı kullanıcıya aittir. Değiştirme işlemlerinde kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonra 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya teslim etmelidir. Kargoya teslim sürelerini aşan teslimlerde ürün kabul edilmeyecektir.

istanbuluniforma.com tarafından gönderilen tüm ürünler paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolden geçerler. Ancak yine de arızalı çıkan bir ürün olursa istanbuluniforma.com bu ürünü ücretsiz değiştirmeyi ve kargo masrafını karşılamayı taahhüt eder. Paketi ve ambalajı zarar görmemiş ancak paket içerisinden, arızalı / defolu çıkan ürünler 3 (üç) işgünü içerisinde İlke İş Elbiseleri İstanbul Merkez adresine iade edilmelidir. Bu işlem için websitesinde bulunan "Değiştirme ve İade Formu" tam olarak okunmalı, eksiksiz doldurulmalı, siparişi veren kullanıcı tarafından imzalanmalı ve ürün ve faturası ile birlikte geri gönderilmelidir. 

Dikkat: Firma adına yapılan alışverişlerde, ürün iade ve değişimi için "ürün iade faturası" gönderilmesi gerekmektedir. Ürün iade faturası olmayan ürünler teslim alınmaz.

ÜCRETSİZ KARGO

₺150 ve üzeri kargonuz bedava

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

128 bit SSL Sertifikası

STOKTAN SİPARİŞ

Tüm ürünlerimiz stoklarımızdadır